sinavboard

SONUÇLANDIRMA


Sonuçlandırma

Joomla veri tabanı ayarlarını yaptıktan sonraki aşama joomla sonuçlandırma sayfasıdır.Sonuçlandırma işlemlerini okuyup tamamladıktan sonra kurulum butonunu tıklıyoruz.

Joomla sonuçlandırma için gerekenler:

            Joomla içerik kurmasını öğredik veya biliyor isek resim sonuçlandırma1’de göründüğü gibi örnek veri kur seçeneklerinden [yok] butonunu işaretlememiz en uygun tercih olacaktır.

Sonuçlandırma içerik açıklaması

Örnek veri kur:

[.] Yok : Bu seçeneği tercih etmemiz durumunda ,kurulum sonrası web sayfamızın görüntüsü Joomla 3.0.1 boş şablonu olarak gözükecektir.daha sonra Joomla yönetici paneli girişi ile yönetici paneli ana sayfasına bağlanıp içerik oluşturabilirsiniz.Jooomla makale (içerik)  oluşturmaya göz atabilirsiniz.Bu tercih sizin için uygun olacaktır.

[.] Blog İngilizce örnek veri: Bu seçeneklerden birini tercih etmeniz halinde,sitenizin web üzerindeki görüntüsü;blog  şeklinde ve İngilizce dili ile hazırlanmış bir görüntü olacaktır.Free hosting üzerine kurulum yapıyorsanız,öğrenmek amaçlı tercih edilebilir fakat Hosting satın alıp web üzerinde site kurmak isterseniz bunu tercih etmemelisiniz.Tercih etmeme nedeni ise;web üzerinde bulunan Google,Yandex,Bing gibi arama motorları  sizin web sayfasının içeriğini blog şeklinde tanıyacak ve blog şeklinde arama sonuçlarını yansıtacaktır ve blog İngilizce örnek veri  içeriğini değiştirdiğiniz taktirde web sitesi oluşturma kurallarına uymamış olacaksınız

[.] Broşür İngilizce örnek veri: Bu seçeneklerden birini tercih etmeniz halinde,sitenizin web üzerindeki görüntüsü;broşür  şeklinde ve İngilizce dili ile hazırlanmış bir görüntü olacaktır.Yukarıda Blog İngilizce örnek veri açıklamasını yaptığımız sonucun aynısı olacaktır. Tercih edilmemelidir.

[.] Varsayılan İngilizce örnek veri: Bu seçeneklerden birini tercih etmeniz halinde,sitenizin web üzerindeki görüntüsü;Varsayılan  şeklinde ve İngilizce dili ile hazırlanmış bir görüntü olacaktır.Yukarıda Blog İngilizce örnek veri açıklamasını yaptığımız sonucun aynısı olacaktır. Tercih edilmemelidir.

[.]Joomla öğrenme örnek veri: Bu seçeneklerden birini tercih etmeniz halinde,sitenizin web üzerindeki görüntüsü;Öğrenme üzerine oluşturulmuş  örnek veri biçiminde bir görüntü olacaktır.Yukarıda Blog İngilizce örnek veri açıklamasını yaptığımız sonucun aynısı olacaktır.Tercih edilmemelidir.


joomla sonuçlandırma

Resim:Sonuçlandıma1

 Sonuçlandırma işlemlerini okuyup tamamladık kurulum butonunu tıklıyoruz.(Bak resim:sonuçlandırma1)

İlgili konular:

Ana yaplandırma ayarları

Veritabanı yapılandırma ayarları

Joomla kuruldu Tebrikler


Hava durumu
ANKARA
Traffic sinavboard.com value Бесплатные ссылки для сайта