sinavboard

JOOMLA MAKALE

 


İPHONE İLE JOOMLA JOOMLA YÖNETİM PANELİNE GİRİŞ: MAKALE OLUŞTUR

iphone ile joomla makale yöneticisine giriş

 

Resim:İphone ile joomla admin giriş paneli

 

-JOOMLA İPHONE İLE YÖNETİM PANELİNE GİRİŞ:Makale oluştur

      joomla 3 mobil uyumluluğu saysinde ve iphone ile bağlanma olanağı sağlıyor.İphone ile yönetici giriş paneline şifre ve paraloyı girdikten sonra joomlayı iphone ile yönetmek mümkün.

İphone tarayıcısı olan safarinin hızınada diyecek yok yani.Çok hızlı internet bağlantısı sayesinde en yavaş internet paketinde bile kolaylıkla bağlanabiliyor.14 kbps bağlantı hızım olmasına rağmen mükemmel bir bağlantı hızı ile iphone 4 ,muadillerine fark atmakta.iphone ile joomla 3 nasıl yöneltilir demeyin.İphone ile yönetim oldukça kolay ve kullanışlı.

Seyahatte iken,yolda iken bilgisayarın olmadığı her yerde iphone ile joomlada makale oluşturabilir,haber yazabilirsiniz.Video ,resim ekleyebilirsiniz.Bilgisayarınızda yaptığınız her şeyi iphone ile yapabilirsiniz.Hatta hızı Çift çekirdekli bir bilgisayardan hızlı olduğunu gördüm ,kullandığım iphone 4'ün.Örnek mi:Amd 64x2 dual,2gb ram olan kullanmış olduğum bilgisayar ile 1000 sayfalık pdf dosyasını açmaya çalıştığımda bilgisayarın kastığını gördüm.Aynı pdf dosyasını İphone 4 ile rahatlıkla açtığını gözlemledim.neyse konumuza dönelim.

    iphone ile Joomla yönetici paneline bağlandıktan sonra makale yöneticisini tıklatın>yeni >tıklatın.yeni makale sayfasına bağlandık.Artık makaleyi yazıp yayınlayabiliriz. En son kaydet kapat yapıp işlemi tamamlayın.Hepsi bu kadar.Kolay gelsin.Blog makale oluştur

İphone ile joomla 3 yeni makale sayfası

Resim:İphone ile joomla makale save

 

İlgili konular:

Makale ayrıntıları Kategori

Makale ayrıntıları

Resim Makale ayrıntıları Devamını oku

Makale ayrıntıları Giriş Metin Resmi


Hava durumu
ANKARA
Traffic sinavboard.com value Бесплатные ссылки для сайта